05:5500
SON DAKİKA BOLU HABERLERİ

Son Dakika Bolu Haberleri

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Akaryakıt İstasyonlarındaki Soygun Davası

  Akaryakıt İstasyonlarındaki Soygun Davası

  Bolu, Zonguldak ve Bartın'da 5 akaryakıt istasyonunda görevlilerin ellerini ve ayaklarını bağlayıp etkisiz hale getirdikten sonra, para ve sigara çaldıkları iddiasıyla tutuklanan sanıkların yargılanmasına devam edildi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Soğuk Hava Prostatı Tetikliyor

  Soğuk Hava Prostatı Tetikliyor

  Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı Dr. Hasan Sözer, soğuk havaların artmasıyla birlikte prostat şikayetlerinin arttığına dikkat çekerek, "Soğuk havalar prostat hastalığını tetikliyor. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Benzinlik Soyguncularının Tahliye Talebi Reddedildi

  Benzinlik Soyguncularının Tahliye Talebi Reddedildi

  Zonguldak, Bartın ve Bolu’da toplam beş akaryakıt istasyonunu soymaktan yargılanan Mustafa Ö., Gökhan D. ve Aykut S.’nin tahliye talepleri Zonguldak 2. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından reddedildi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Denizlispor'da Boluspor Maçı Hazırlıkları

  Teknik direktör Bizati: "Boluspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyoruz" (21 Ekim 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 05:55:53. #.233#