18:5600
SON DAKİKA BOLU HABERLERİ

Son Dakika Bolu Haberleri

  Adana Demirspor'da Sezon Hazırlıkları

  PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, Bolu kampını yarın tamamlayacak. (Bugün 17:52)

   

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Adalet Bakanı Bozdağ: (2) "Cumhurbaşkanı seçiminde emin olun Tayyip Bey değil de diğer adaylardan birini Türkiye, cumhurbaşkanı seçmiş olsun, en çok seçilen aday ve ona oy verenler değil, İsrail sevinecek, Tayyip Erdoğan'dan kurtuldukları için bayram edecekler" (Bugün 17:52)

   

  Ankara-İstanbul Yht Hattı Açılışı

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: (1) "Türkiye, 2002 yılındaki manzara ile o günün şartları ile yoluna devam etseydi biz, bu muhteşem gurur tablosunu yaşayabilir miydik? (Bugün 17:37)

   

  Bayram Namazı Saatleri

  Ramazan Bayramı, önümüzdeki pazartesi günü başlıyor. (Bugün 17:30)

   

  Başbakan Erdoğan Eskişehir'de (2)

  Başbakan Erdoğan Eskişehir'de (2)

  Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Hızlı Tren (YHT) çalışmalarının devam ettiği Yozgat, Sivas ve bununla bağlantılı Erzincan, Erzurum hattını çok daha da genişletileceğini, Şanlıurfa, Adana, Mersin, Antalya, Kayseri, Kars, Trabzon ve daha nice kenti bu hizmetle buluşturacaklarını söyledi. (Bugün 17:17)

   

  Ankara-İstanbul Yht Hattı Açılışı

  Ankara-İstanbul Yht Hattı Açılışı

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: (1) "Türkiye, 2002 yılındaki manzara ile o günün şartları ile yoluna devam etseydi biz, bu muhteşem gurur tablosunu yaşayabilir miydik? (Bugün 16:42)

   

  Erdoğan: ''Bu muhteşem gurur tablosunu yaşayabilir miydik?' -

  Erdoğan: ''Bu muhteşem gurur tablosunu yaşayabilir miydik?" -

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye, 2002 yılındaki manzara ile o günün şartları ile yoluna devam etseydi biz, bu muhteşem gurur tablosunu yaşayabilir miydik? (Bugün 16:22)

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  Adalet Bakanı Bozdağ: (1) "İnsan hakları verenler sükut etmişler, bir kısmı da 'meşru müdafa hakkıdır' diye destek veriyor. (Bugün 16:21)

   

  Başbakan Erdoğan: Tam Bağımsız Türkiye'nin Adayına Destek Olacağınıza İnanıyorum

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in Gazze saldırılarını eleştirirken "Bizim için Gazze milli, insani meseledir. (Bugün 16:19)

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 18:56:57. #.233#