23:0100
SON DAKİKA UKRAYNA HABERLERİ

Son Dakika Ukrayna Haberleri

   

  Erdoğan: 'Nice sanal meseleyi gündemden kaldırdık' -

  Erdoğan: "Nice sanal meseleyi gündemden kaldırdık" -

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "İçeride ve dışarıdaki gelişmeler, Türkiye'nin dış siyasetiyle olduğu kadar iç siyasetiyle özellikle de bağımsızlığıyla yakından ilgilidir. (Bugün 22:50)

   

  Başbakan Erdoğan Mersin'de (2)

  Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, “MİT krizi, Gezi olayları, 17-25 Aralık darbe girişimi, şu anda da bir monşerin cumhurbaşkanı adayı olarak tezgaha sürülmesi bir açıdan Filistin meselesiyle Gazze meselesiyle doğrudan alakalıdır. (Bugün 22:39)

   

  Ukrayna, Rusya'nın İnsansız Hava Aracını Düşürdü

  Ukrayna, Rusya'nın İnsansız Hava Aracını Düşürdü

  Ukrayna'da, Kharkov bölgesinde Rusya ait "insansız hava aracı" Ukrayna Sınır Muhafızları tarafından düşürüldü. (Bugün 22:38)

   

  Erdoğan: 'İnlerine giriyoruz' -

  Erdoğan: "İnlerine giriyoruz" -

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "İçeride ve dışarıdaki gelişmeler, Türkiye'nin dış siyasetiyle olduğu kadar iç siyasetiyle özellikle de bağımsızlığıyla yakından ilgilidir. (Bugün 22:37)

   

  Erdoğan: 'Saldıların hedefi ne AK Parti'dir ne Tayyip Erdoğan'dır' -

  Erdoğan: "Saldıların hedefi ne AK Parti'dir ne Tayyip Erdoğan'dır" -

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "İçeride ve dışarıdaki gelişmeler, Türkiye'nin dış siyasetiyle olduğu kadar iç siyasetiyle özellikle de bağımsızlığıyla yakından ilgilidir. (Bugün 22:32)

   

  Ukrayna'da Düşen Yolcu Uçağı

  Uçak enkazından çıkartıldıktan sonra trenle Kharkov'a getirilen cesetlerden 74'ü Hollanda'ya gönderildi İki günde Hollanda'ya gönderilen ceset sayısı 114 oldu Trendeki 4 vagondan 3'ünde bulunan 182 cesed çıkartıldı Hollanda Dışişleri Bakanı Timmermans, kurbanların gönderileceği son sefer için Kharkov'a gelecek. (Bugün 22:29)

   

  AB Yaptırımları Sertleştirdi

  AB Yaptırımları Sertleştirdi

  Avrupa Birliği, Ukrayna krizi nedeniyle Rusya'ya karşı uyguladığı yaptırımları genişletme kararı aldı. (Bugün 20:54)

   

  Ukrayna'da Düşen Yolcu Uçağı

  Rusya'nın Londra Büyükelçisi Yakovenko: "Rusya'ya yönelik uygulanan yaptırımların yasa dışı, mantıksız ve zarar verici olduğuna inanıyoruz" "Rusya'ya karşı uygulanacak sektörel yaptırımlar uzun süredir devam eden küresel finansal krize ek olumsuz bir etkinin oluşmasını tetikleyebilir" "Rusya, Ukrayna'nın. (Bugün 20:26)

   

  Ukrayna'da Hükümet İstifa Etti

  Ukrayna'da Hükümet İstifa Etti

  Krizin giderek derinleştiği Ukrayna'da iki koalisyon partisinin çekilmesinin ardından hükümet istifa etti. (Bugün 19:54)

   

  Ukrayna Başbakanı Arseniy Yatsenyuk'un İstifa Etmesi

  Parlamento Başkanı Aleksandr Turçinov, Yatsenyuk'un istifa etmesinin ardından, koalisyondan ayrılan Reformlar İçin Demokratik İttifak (UDAR) ve Tüm Ukraynalıların Özgürlük Birliği'ne (Svoboda), parlamento seçimlerine kadar geçici başbakanlık edecek bir aday önermelerini istedi. (Bugün 19:01)

   

  IMF Küresel Büyüme Beklentisini Düşürdü

  IMF, Dünya Ekonomik Görünüm Raporu güncellendi IMF bu yılki küresel büyüme beklentisini yüzde 3,7'den yüzde 3,4’e indirdi Artan jeopolitik ve finansal risklere işaret edilen raporda, küresel büyümenin daha uzun bir süre, yavaş bir grafik izleyebileceği belirtildi. (Bugün 18:44)

   

  Ukrayna Başbakanı Yatsenyuk İstifasını Sundu

  Ukrayna Başbakanı Arseniy Yatsenyuk, parlamentoya istifasını sundu. (Bugün 18:44)

   

  Agit'den Ukrayna-Rusya Sınırına Gözlemci Misyonu

  AGİT, Rusya ile Ukrayna sınırındaki iki kontrol noktasına Gözlemci Misyonu konuşlandırılmasına kararlaştırdı. (Bugün 18:43)

   

  Ukrayna Başbakanı Yatsenük İstifasını Sundu

  Ukrayna Başbakanı Yatsenük İstifasını Sundu

  Ukrayna Başbakanı Arseniy Yatsenük, koalisyonun dağılması ve hükümet inisiyatiflerinin işlemez hale gelmesi nedeniyle, Ukrayna Parlamentosu’na istifasını sundu. (Bugün 18:43)

   

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
24.07.2014 23:01:47. #.233#