SON DAKİKA UKRAYNA HABERLERİ

Son Dakika Ukrayna Haberleri

14:32
Rusya Sert Çıktı: Tehdit ve Şantajla Kimse Politikamızı Değiştiremez Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in basın danışmanı Dmitri Peskov, tehdit, şantaj ve ekonomik baskılarla Rusya’nın Ukrayna politikasında değişim yapılamayacağını söyledi.
Rusya Sert Çıktı: Tehdit ve Şantajla Kimse Politikamızı Değiştiremez
14:32
Mariupol'de Milli Yas 27 Ocak'a Kadar Uzatıldı Ukrayna’nın güneydoğusunda Mariupol’de, Rusya yanlısı ayrılıkçıların sivil halka yönelik gerçekleştirdiği roketli saldırıda hayatını kaybedenler için 25-27 Ocak arasında yas tutuyor.
Mariupol'de Milli Yas 27 Ocak'a Kadar Uzatıldı
13:54
Moskova'da 'Barış Görüşmeleri' Rus hükümetinin çağrısı üzerine Esad rejiminin temsilcileriyle Suriye muhalefeti arasındaki müzakereler bugün Moskova'da başlıyor.
Moskova'da 'Barış Görüşmeleri'
13:26
Uluslararası Enerji Ekonomisi Birliği Başkanı Kumbaroğlu Açıklaması "Türkiye ve Azerbaycan’ın öncülüğünde 18 ülkeyi içine alan dev bir enerji birliği kurmayı hedefliyoruz"
Uluslararası Enerji Ekonomisi Birliği Başkanı Kumbaroğlu Açıklaması
13:07
Perakende Sektörü 2015'te Yüzde 9 Büyüme Bekliyor TAMPF Başkanı Küçük: "2015'te perakende sektörünün yüzde 9 büyüyeceğini, organize perakendede cironun 120 milyar dolar çıtasını aşacağını öngörüyoruz"
Perakende Sektörü 2015'te Yüzde 9 Büyüme Bekliyor
12:18
Rusya, Ukrayna'dan Tuz Alımını Durdurdu Rusya Federal Tüketici Hakları Koruma Servisi Rospotrebnadzor, yasaları ihlal ettiği gerekçesi ile Ukrayna devlet tuz üretici şirketi Artyomsol’dan alımları durdurdu.
Rusya, Ukrayna'dan Tuz Alımını Durdurdu
11:28
Ukrayna'nın Doğusundaki Tansiyon Düşürülmeye Çalışılıyor Ukrayna'da son altı ay içerisindeki en şiddetli çatışmaların yaşandığı doğu bölgelerinde gerilimin düşürülmesi için taraflar üzerinde diplomatik baskı artıyor.
Ukrayna'nın Doğusundaki Tansiyon Düşürülmeye Çalışılıyor
11:23
Davraz'da Sömestr Bereketi Isparta'nın Davraz Kayak Merkezi, sezonun en hareketli günlerini yaşıyor.
Davraz'da Sömestr Bereketi
11:11
Haftanın Tarihine Bakış Türkiye ile Yunanistan arasında 30 Ocak 1923'te imzalanan anlaşmayla iki ülke arasında yaklaşık 1,5 milyon kişi yer değiştirdi TL'den 6 sıfır atılması ve Türkiye Cumhuriyeti para biriminin ''Yeni Türk Lirası'' (YTL) olmasını öngören yasa, 31 Ocak 2004'te Resmi Gazete'de yayımlandı.
Haftanın Tarihine Bakış
10:41
Ukrayna'da 30 Kişinin Öldüğü Bombalı Saldırı Araç Kamerasında Ukrayna'nın Mariupol kentine 30 kişinin ölümü ile sonuçlanan bombalı saldırıyı, bir aracın yol kamerası kaydetti.
Ukrayna'da 30 Kişinin Öldüğü Bombalı Saldırı Araç Kamerasında
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:11:37. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA UKRAYNA HABERLERİ
[Hata Bildir]