08:1700
SON DAKİKA UKRAYNA HABERLERİ

Son Dakika Ukrayna Haberleri

   

  Asem'de Ukrayna Krizi Çözülemedi

  Asem'de Ukrayna Krizi Çözülemedi

  ASEM zirvesinde, Ukrayna krizi öne çıkan konuların başında yer alıyor. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Milano'da Ukrayna Zirvesi

  İtalya'daki Ukrayna zirvesi- Putin, Poroşenko ve Avrupalı liderleri bir araya getiren zirve hakkında İtalya Başbakanı Renzi, "Olumlu ve yapıcı bir görüşmeydi" dediMİLANO (AA) – İtalya'nın Milano kentinde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko ve Avrupalı liderler arasındaki "Ukrayna zirvesi"ne ev sahipliği yapan İtalya'nın Başbakanı Matteo Renzi, görüşmenin "olumlu ve yapıcı" geçtiğini söyledi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler

  Ateşkese rağmen son 24 saatte 3 asker yaşamını yitirdi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Rusya, Belarus Üzerinden Giden 55 Ton Gıdayı Geri Gönderdi

  Rusya, Belarus Üzerinden Giden 55 Ton Gıdayı Geri Gönderdi

  Rusya'nın Smolensk ve Bryansk bölgesi Federal Bitki Koruma ve Karantina Servisi yetkilileri, Belarus üzerinden giden 55 ton meyve ve sebzeyi geri gönderdi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ukrayna'daki Gelişmeler

  Devlet Başkanı Poroşenko, "Donetsk ve Luhansk'ın bazı ilçelerindeki yerel yönetimin özel düzeni" yasasını imzaladı Bölgenin normalleşmesini sağlamak amacıyla çıkarılan yasa ile 7 Aralık'ta bölgede yerel seçimlerin yapılması öngörülürken, ayrılıkçı olaylara karışan kişilerin takip edilmemesi ve cezalandırılmaması güvence altına alınıyor. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Cameron: Putin, Bölünmüş Bir Ukrayna İstemediğini Söyledi

  Rus ve Ukraynalı devlet başkanlarının Avrupalı liderlerle Ukrayna krizinin çözümü için yaptıkların görüşme, tüm taraflarca 'olumlu' diye nitelendirildi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  İtalya'daki Ukrayna Zirvesi

  İtalya'daki Ukrayna Zirvesi

  Putin, Poroşenko ve Avrupalı liderleri bir araya getiren zirve hakkında İtalya Başbakanı Renzi, "Olumlu ve yapıcı bir görüşmeydi" dedi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 08:17:57. #.233#